Артисты. Группа "Степ"

Вверх
23 пользователя.
17.04.2015, 12:04. Автор - antan

Артисты. Группа "Степ"

  Если Вы хотите удивить своих близких или знакомых, пригласите на корпоратив, день рождение, свадьбу или любой праздник, зажигательную и веселую группу «Степ». В программе (30-40-минут), Вы услышите в исполнении группы Степ, ни только их хиты  прошлых лет, такие,как "Смаженый кабанчик", "Бум, бум",Дивчина Африка"  но и хиты 2015года "Гала из водоканала", "Няшка и другие. В программе принимает участие шоу-балет.

Про групу "Степ"
Група «Степ» була заснована в 1995 році. Її організаторами були Андрій Череднюк та Сергій Василенко. Перші пісні в тому ж році зазвучали на радіо в національному хіт-параді «12-2».В кінці цього ж року колектив починає працювати над створенням повноцінного музичного альбому. Пісні з нового альбому, такі, як «Дівчина Африка» і «Все в нас є» стають лідерами вітчизняних теле і радіо хіт-парадів. На початку 1997 року група «Степ» стає лауреатом всеукраїнського конкурсу «Мелодія». Наприкінці цього ж року група «Степ» входить до двадцятки кращих колективів України і займає в рейтингу 12 місце. А ще через рік група «Степ» випускає новий альбом «Смажений кабанчик» і в цьому ж році за оцінками фахівців його тираж по продажам побив усі рекорди, що існували до цього в Україні. З 1999 року група веде активну концертну діяльність .. У 2006 році група «Степ» випустила новий альбомом «Качечка». На пісню з однойменною назвою був знятий відеокліп (мультфільм). Його презентація з успіхом пройшла на музичних телеканалах , аудіо варіант звучить в ефірах провідних радіостанцій.

Сьгодні група «Степ» розпочала роботу на новим альбомом робоча назва якого «Країна Україна», який планує випустити на початку 2015року.


Город: ХерсонХерсонская область
Телефон(ы): (097)265-80-11
Контактное лицо: Андрей
Сайт:
ВКонтакте:
CAPTCHA на основе изображений
Видео приложение
Фото галерея
Тэги анкеты: праздник, артисты на праздник, звезда на праздник, в Херсоне

Вверх
23 пользователя.

Комментарии (0)

Добавить комментарий