Шоу «Шалена лабораторія»

Вверх
16 голосов.
02.08.2017, 20:45. Автор - igor-chirka

Шоу «Шалена лабораторія»

Про Шалена лабораторіяЗайматися наукою зовсім не важко і не нудно, а навпаки – дуже весело та захоплююче. Науково-розважальне шоу «Шалена лабораторія» – це хороша ідея для тих, хто шукає нових вражень.

Команда хіміків міста Вінниці проведе фантастичне наукове шоу з використанням хімічних експериментів. Це вдалий подарунок собі та близьким на день народження, весілля або колегам на корпоративні вечірки. Магія перетворення кумедних професорів хімії зацікавить як дітей, так і дорослих.

Шоу-програма «Шаленої лабораторії» досить різноманітна та драйвова. Вона гарантує видовищні спеціальні ефекти: кільця з диму, полум’я в руці, азотні вибухи, пінні вулкани тощо. До веселого колективу лабораторії входять розумні та талановиті люди, які вміють працювати з публікою та знаходять спільну мову навіть з маленькими глядачами.
В цікавій формі вони доведуть, що світ науки може бути неймовірним. Чим вас здивують ці шалені хіміки?
Оптимальною тривалістю виступу від 30 до 60 хвилин. За такий час глядачі не втомляться, а лише захопляться чимось новим.

Всі виступи абсолютно безпечні для здоров’я і не вимагають багато місця. Провести їх можна у маленькій кімнаті, великому залі або на свіжому повітрі.

Програма розрахована на різні вікові категорії. Вона підходить як для дошкільнят, так і для старшокласників, які уже вивчають хімію.

Інтерактивність дає можливість вам взяти участь у науковому шоу.​


Город: ВинницаВинницкая область
Адрес: Винница, ул. Юности, 44
Телефон(ы): 0930932917
0987444707
Контактное лицо: Игорь
Сайт:
Facebook:
CAPTCHA на основе изображений
Видео приложение
Фото галерея
Тэги анкеты: организация детских праздников, научное шоу, химик шоу, шоу на свадьбу, в Виннице

Вверх
16 голосов.

Комментарии (4)

Алена Елагина
Запрошували «шалену лабараторію» на новорічний ранок для дітей співробітників. Залишились дуже задоволеними.шоу сподобалось і дорослим і дітям. Особливо вражає те, що вікова аудиторія наших чад дуже різна - від 6 місяців до 15 років. Відтепер наші родинні свята обов`язково будуть доповнюватись феєричним хімічним шоу. Дякуємо, що зробили наш захід по справжньому захоплюючим і бажаємо подальшого творчого зросту та успіхів у діяльності!!!
Алена Елагина
Ми запросили «Шалену лабораторію» на новорічне свято для дітей співробітників ТРК «ВІНТЕРА» і були дуже задоволені. Чиневперше святкування сподобалось кожній дитині, хоча аудиторія різновікова: від малят до підлітків. Навіть батьки із задоволенням брали участь у наукових експериментах. Вражена аніматорськими здібностями коллективу, адже втримати увагу і приділити час кожному із присутніх, а нас було більше 70 чоловік - це талант. Творчих успіхів Вам, і впевнена ще не раз зустрінемось на наших сімейних святах. Дякую!!!
Ann Chukhno
Просто супееееррр, каайфф, бомба—ракета!!!!! You simple the best !!! Щиро дякую !!! Діти в захваті, фотки суперові ,на яких емоції зашкалюють ! А дорослі ще так горілку не пили , щоб з димом!!!)))) Велика подяка з найкращими побажаннями! Творчих успіхів,не зупинятись на досягнотому і дивувати,дивувати і ще раз дивувати ,бо за таке шоу не шкода заплатити і ще раз хочеться запросити !
Арина Савельева
Мы с мужем долго думали, как организовать день рождения Витальке. Он уже «взрослый» парень, которому исполнилось аж 12 лет. Решили сделать какой-нибудь нестандартный сюрприз, и остановили выбор на « Сумасшедшей лаборатории ». Я немного переживала – не будет ли опасными эксперименты с жидким азотом и всякими там взрывами, но потом посмотрела видео в интернете, пообщалась с ведущими и опасения прошли. Само шоу просто замечательное! Видели ли бы вы, как удивлялись дети, когда им показали обливание жидкими азотом, или огонь который зажигается сам по себе. Но больше всего мне понравилось то, что после этого праздника Виталик стал интересоваться наукой и ждет, когда он начнет изучать в школе физику и химию. Спасибо, ведущим и создателям шоу за такой интересный и познавательный праздник

Добавить комментарий