Шоу «Шалена лабораторія»

Вверх
16 голосов.
02.08.2017, 20:45. Автор - igor-chirka

Шоу «Шалена лабораторія»

Про Шалена лабораторіяЗайматися наукою зовсім не важко і не нудно, а навпаки – дуже весело та захоплююче. Науково-розважальне шоу «Шалена лабораторія» – це хороша ідея для тих, хто шукає нових вражень.

Команда хіміків міста Вінниці проведе фантастичне наукове шоу з використанням хімічних експериментів. Це вдалий подарунок собі та близьким на день народження, весілля або колегам на корпоративні вечірки. Магія перетворення кумедних професорів хімії зацікавить як дітей, так і дорослих.

Шоу-програма «Шаленої лабораторії» досить різноманітна та драйвова. Вона гарантує видовищні спеціальні ефекти: кільця з диму, полум’я в руці, азотні вибухи, пінні вулкани тощо. До веселого колективу лабораторії входять розумні та талановиті люди, які вміють працювати з публікою та знаходять спільну мову навіть з маленькими глядачами.
В цікавій формі вони доведуть, що світ науки може бути неймовірним. Чим вас здивують ці шалені хіміки?
Оптимальною тривалістю виступу від 30 до 60 хвилин. За такий час глядачі не втомляться, а лише захопляться чимось новим.

Всі виступи абсолютно безпечні для здоров’я і не вимагають багато місця. Провести їх можна у маленькій кімнаті, великому залі або на свіжому повітрі.

Програма розрахована на різні вікові категорії. Вона підходить як для дошкільнят, так і для старшокласників, які уже вивчають хімію.

Інтерактивність дає можливість вам взяти участь у науковому шоу.​


Город: ВинницаВинницкая область
Адрес: Винница, ул. Юности, 44
Телефон(ы): 0930932917
0987444707
Контактное лицо: Игорь
Сайт:
Facebook:
CAPTCHA на основе изображений
Видео приложение
Фото галерея
Тэги анкеты: организация детских праздников, научное шоу, химик шоу, шоу на свадьбу, в Виннице

Вверх
16 голосов.