Бармен шоу. Коктейль бар. Пирамида из бокалов

Вверх
8 голосов.
22.02.2018, 20:30. Автор - 64

Бармен шоу. Коктейль бар. Пирамида из бокалов

Зробимо Ваше свято більш п'янким та незабутнім! Плануєте весілля, корпоратив, день народження чи просто влаштовуєте вечірку? Ми Вам в цьому допоможемо! До Ваших послуг: -Бармен шоу від кращих барменів України -Виїздний коктейль бар -Піраміда з бокалів шампанського/коктейлів -Welcome drink бар -Bar Lady бар(нова послуга, за баром працює чарівна і професійна дівчина бармен) -дитячі шоу з майстер-класом
 
Бармен-шоу включає в себе виступ тандему барменів, 10 подарункових коктейлів(+2 на весіллях), холодний вогонь(концертні феєрверки) - алкоголь і все необхідне привозимо з собою. Від замовника - місце для включення фонограми для виступу. 
- місце для включення фонограми для виступу. 
 
Коктейль-бар - може бути як welcome drink бар для зустрічі гостей, так і повноцінний бар в ході святкування. Все необхідне ми привозимо з собою, від замовника потрібно місце з підключенням до електромережі. 
Види та кількість коктейлів обговорюються завчасно. 
При замовленні коктейль-бару вартість бармен-шоу складатиме 2500грн
 
Коктейль-бар BarLady - всі Ваші коктейлі будуть приготовані чарівною та професійною дівчиною барменом!!!
Дитяче шоу з майстер-класом - це виступ барменів, подарункові коктейлі в залежності від кількості діток(не більше 15чол), а також кожен з маленьких гостей свята зможе приготувати коктейль самостійно(під керівництвом бармена). Для дитячих заходів використовуємо якісні пластикові стакани, задля безпеки дітей! 
 
Піраміда з бокалів (гірка) - це побудована з бокалів гірка, що заповнюється шампанським або коктейлями(на вибір). Зазвичай використовують для зустрічі гостей свята, для виїздних весільних церемоній (молодята можуть самостійно розлити шампанське після церемонії, та запросити гостей до частування), служить гарною фотозоною. 
 
Ми докладем максимум зусиль, щоб Ваш день пройшов яскраво!
телефонуйте за номерами: +380991707212 +380734895953 Андрій


Город: Белая ЦерковьКиевская область
Адрес: Олександрийский бульвар 107
Телефон(ы): 0991707212
Контактное лицо: Андрей
Skype:
Icq:
ВКонтакте:
Facebook:
CAPTCHA на основе изображений
Видео приложение
Тэги анкеты: шоу барменов, коктейль, пирамида, бармен-шоу, в Белой Церкви

Вверх
8 голосов.

Комментарии (0)

Добавить комментарий